sobota, 10 listopada 2012

Sobota

Cześć ;)
Nie chcę być nudna i nie będę cały czas pisać, że bardzo przepraszam za to, że mnie tak długo tutaj nie było. Zdaję sobie z tego sprawę. Każdego dnia zbierałam się do tego, żeby napisać do Was, ale jak przychodziło co do czego i siadałam przed komputerem, nie wiedziałam co ;( Można powiedzieć, że przechodziłam taki okres,w którym nie miałam na nic siły, wszystko mnie dołowało, z niczego nie potrafiłam się cieszyć. Było to również spowodowane szkołą, gdzie na każdym kroku słyszałam o tym, że decyzja o wyborze szkoły zaważy na mojej dalszej edukacji. Czasem wydaję mi się, że niektórzy traktują nas jak roboty i uważają, że nie mamy uczuć i że wszystko zniesiemy.No cóż w końcu nie wytrzymałam. Nie miałam już siły trzymać w sobie tego napięcia spowodowanego szkołą i otoczeniem.Wydaję mi się, że zmieniłam się w tym roku. Nie wiem czy na lepsze czy na gorsze. Nie mi to oceniać, ale wiem, jedno,że nie mam już tyle optymizmu w sobie, co kiedyś. Nie mogę się zebrać w sobie, żeby siąść do książek i tak jak dawniej przyjść zawsze przygotowana do lekcji. Nie mówię, że pogorszyłam się z nauką, bo wydaję mi się, że oceny mam podobne(jakoś mi się udaje). Tylko co się stało z tamtą Natalią? Której zawsze wszystko się chciało, której wszędzie było pełno. Zawsze wszyscy mi mówili, żebym sobie dała spokój i się tak bardzo nie starała. Nie wiem czy to moja ambicja czy taka się już urodziłam, że wszystkim się przejmuję i zawsze chcę wszystko zrobić jak najlepiej. Za namową dwóch osób, postanowiłam zebrać się w sobie i napisać do Was. Nie wiecie jaką radość sprawia mi każdy komentarz, gdy widzę, że ktoś czyta moje wypociny ;)

Dzisiaj spędziłam jedną z najmilszych sobót od jakiegoś czasu. Na początku nie zaczęło się najlepiej, ponieważ obudziłam się w bardzo złym humorze, a było to spowodowane tym, że musiałam dzisiaj wcześniej wstać,choć nie miałam tego w planach. Prawie cały dzień byłam w centrum miasta a póżniej wybrałam się z koleżanką po perfumy dla niej,na spacer do rynku i do coffee heaven. Dobrze, że miałam ze sobą aprat i zrobiłam kilka zdjęć, bo teraz mam dla was co dodać ;)

 15 komentarzy:

 1. Nominuję cię do zabawy : )
  thisiskarolina.blogspot.com

  Zakochałam się w dwóch ostatnich zdjęciach ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że udało Ci się wypocząć w tę sobotę. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. te ostatnie zdjęcie jest poprostu swietne:D

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia, gdzie robione? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zdjęcia robiła w Krakowie na rynku bo na ostatnim zdjęciu są Sukiennice.

   Usuń
 5. Też kiedyś chciałam robić wszystko jak najlepiej i ludzie mówili mi, żebym się tak nie starała, ale później... chyba moje ambicje zmalały. W każdym razie na wielu sprawach już mi tak nie zależy jak kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz świetny nagłówek, podoba mi się! I słodkie tło :) Sprawiają, że chce się czytać Twojego bloga!

  OdpowiedzUsuń
 7. oooo z Bukowskich misie są świetne!
  ooj dasz radę nie martw się:* możesz czasem podłapać złe oceny, ale to nic strasznego;) mam nadzieję że obudzisz w sobie tą zaspałą ambicje, która ostatnio Cie zawiodła!:*

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczne zdjęcia :)
  + obserwuję

  Zapraszam
  http://amazing-life-girl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. ale super zdjecia !

  zapraszam do nas :)

  OdpowiedzUsuń